İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlama Programı Düzenlendi
![İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlama Programı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2022_09/14093113_12.jpg)
12-18 Eylül İlköğretim Haftası dolayısıyla Osman Manisalı İlkokulunda düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman İZGİ'nin katılımı ile gerçekleşti.
Saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunması ile başlayan İlköğretim Haftası Kutlama Programı, Okul Müdürü Çağlar AKŞİT'in açılış konuşmasını yapması ve ardından Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ'ün yeni eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla yaptığı konuşma ile devam etti.
İlköğretim haftası ile ilgili şiir okunması ve gösteriler ile devam eden program ilk ders zilinin çalınması ve sınıfların ziyaret edilmesi ile sona erdi.
Programa; Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ ve eşi Hanımefendi Esra GÜRBÜZ'ün yanı sıra Belediye Başkanı Sayın Dr. Hulusi ŞEVKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman İZGİ, kurum amirleri, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.