DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin YKS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin  YKS Mesajı

 

Kıymetli Öğrencilerimiz;

Eğitim-Öğretim hayatınızdaki on iki yıllık maratonun ardından hayatınızda büyük önem arz eden ve TYT(Temel Yeterlilik Testi) ve AYT(Alan Yeterlilik Testi) şeklinde iki farklı oturumda yapılması planlanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı 15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Geleceğe yön verecek olan siz değerli öğrencilerimizin stresten ve heyecandan uzak azminizi, mücadelenizi, sabrınızı, inancınızı ortaya koyarak fırsatlar yakalayabileceği bir sınav süreci geçirmeniz ve mutlu olabileceğiniz bir yükseköğretim kurumunda eğitiminize devam etmeniz en büyük temennimdir. Hepinize can-ı gönülden başarılar diliyor, gönlünüzden geçen yükseköğretim kurumlarına yerleşmenizi temenni ediyorum.

Değerli Velilerimiz;

Çocuklarınızın başarısı için doğduğu günden bu yana birçok fedakârlıkta bulundunuz, bulunuyorsunuz da. Onların başarısını görmek elbette ki hakkınızdır. Çocuklarınızın başarılı olmalarında en önemli etkenin sizler olduğunu unutmayınız. Onlara her daim ne kadar değerli olduklarını, sınav sonucu nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınavın onların değerini belirlemeyeceğini hissettirmelisiniz. Sınav günü olduğu gibi sınavdan sonra da desteğinizi ve şefkatinizi esirgemeyiniz.

 

Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım;

Öğrencilerimizin anne ve babalarından sonra en büyük destekçileri sizlersiniz. Öğrencilerimize başta doğru, iyi ve güzel olanı anlatarak eğitim hayatları boyunca sağladığınız desteklerinizden ve fedakârlıklarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Aşağı Mah. Eski Hastane Cd. No3 20800 Acıpayam/Denizli - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.