DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin Yarıyıl Tatili Mesajı

Kıymetli Öğrencilerimiz,

2021-2022 eğitim-öğretim yılının yarısını başarıyla tamamladınız. Bugün karne günü... Her biriniz, vatanımızın yarınları için çabalıyorsunuz. Bu güzel yolda bazen zorluklarla, engebelerle karşılaşabilir, sarp kayalıklarla baş başa kalabilirsiniz. Hiçbir zorluk sizleri yıldırmasın, sizler geleceğimizsiniz. Karne almanın heyecanını ve mutluluğunu yaşarken, tatilde hem dinlenme hem de eksikliklerinizi gözden geçirme fırsatı bulacaksınız. Tatilde kitap okumanızı, ailenizle zaman geçirmenizi ve özellikle salgın tedbirlerini elden bırakmamanızı yürekten temenni ediyorum. Sizleri sevgi ile kucaklıyor, ara tatilinizin sağlıkla geçmesini diliyorum.

  

Çok Değerli Meslektaşlarım;

Bu salgın dönemindeki üstün fedakarlıklarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlarken; insana değer vermeyi,vatan sevgisini ve değerlerimizi de ilmek ilmek işlediniz. Dönem boyunca öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirdiğiniz projeler gurur ve motivasyon kaynağımız oldu. Öğrencilerimizin bu zorlu süreçte azimli olmaları ve umutlarını kaybetmemeleri sizlerin ışığı sayesindedir. Bu duygu ve düşüncelerle, yarıyıl tatilinin ilçemiz eğitim camiasına, sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımızın karnelerindeki notlar her zaman düzeltilebilir. Önemli olan onların bu süreçte eksikleri gidermek için çaba sarf etmek ve kararlı olmaktır. Unutmamalıyız ki eğitim-öğretim; veli, öğretmen, öğrenci işbirliği sayesinde en yüksek düzeyde verimli olur. Çocuklarımızı yargılamadan, yapıcı eleştirilerle onlarla iletişim kurmalı,güzel yüreklerinde kıvılcımlar uyandırmalıyız.Salgın döneminde,yüz yüze eğitimin sürekliliği için sarf etmiş olduğunuz çaba için her birinize teşekkür ediyor, saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. İyi tatiller.

Aşağı Mah. Eski Hastane Cd. No3 20800 Acıpayam/Denizli - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.