DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin LGS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin LGS Mesajı

 

05.06.2021 Pazar günü ilçemizde 568 öğrencimiz 23 okulumuzda 46 salonda Liselere Geçiş Sınavı (LGS) kapsamında yapılacak olan sınava katılacaklar. Öğrencilerimizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde sınav sürecini geçirebilmeleri için tüm önlemlerimizi aldık ve hazırlıklarımızı tamamladık.       

Sevgili Öğrenciler!

 Zirveye ulaşmak için önce tırmanmak gerekir ve bu süreçte karşılaşılan zorluklar ne kadar büyükse onların üstesinden gelebilmek bir o kadar gurur vericidir. Bugüne kadar azim, hırs ve kararlılıkla tutunduğunuz başarı merdiveninin son bir basamağı kaldı; o da "inanmak"

Bizler geleceğin mimarı olan siz gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Biliyoruz ki Pazar günü gireceğiniz sınav sizler için çok önemli; fakat sizler de bizim için çok değerli olduğunuzu unutmayın!

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren öğretmen arkadaşlarıma ve velilerimize teşekkür ediyor sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, Liselere Giriş Sınavı (LGS)'ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

Aşağı Mah. Eski Hastane Cd. No3 20800 Acıpayam/Denizli - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.