DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı...

Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz!

2020-2021 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, tabii olarak eğitim sistemimize de yansıdı ve her alanda olduğu gibi eğitim-öğretim normallerimiz de değişti. Evlerimiz okullara, odalarımız sınıflara dönüştü. Bu süreçte öğrencilerimizin eğitimlerine teknolojiyi kullanarak devam etmeleri ve okullarından, öğretmenlerinden, arkadaşlarından kopmadan devam etmeleri için azami gayret gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz.

 

Sevgili Öğrencilerimiz,

Okulunuzu, arkadaşlarınızı, öğretmenlerinizi çok özlediğinizi biliyoruz. Zil seslerinin sizlerin sesine karışıp ülkemizin sessizliğini bozacağınız günler çok yakın! Umudunuzu, heyecanınızı kaybetmeyin sakın! Bizler size destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.

Bu zor günlerde gayreti elden bırakmadan 2020-2021 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini tamamladınız. Her ne kadar ellerinizde karneleriniz sevinçle ailelerinize koşamasanız da karne heyecanınızı sizinle paylaşıyoruz. Ara tatil boyunca Covid-19 kapsamında alınan tedbirlere ve kurallara uyarak bol bol eğlenmenizi, dinlenmenizi, ailenizle keyifli zaman geçirmenizi ve insanın her zaman en iyi dostu olan kitaplarla  tatilinizi değerlendirmenizi diliyorum.

 

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz,

Öğrencilerimizin hem akademik destek hem manevi desteğe  büyük ihtiyaç duyduğu bu zor günlerde gayreti elden bırakmadan gösterdiğiniz başarı takdire şayan. Okulların fiziki bir ortamdan ibaret olmadığını bizlere en iyi şeklide gösterdiniz. Yorgunluğunuzu anlıyor sizlere her daim yaslanacak omuz olmaya gayret ediyoruz. Özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kıymetli Velilerimiz,

Veli vasfınızın yanında zaman zaman öğretmenlik misyonu da üstlendiğiniz uzaktan eğitim sürecinde yaşadığınız kaygıyı, sıkıntıları biliyoruz. Eğitim öğretimin aksamaması için gösterdiğiniz azim ve kararlığınızı takdir ediyor, gösterdiğiniz anlayış ve sabır için sizlere teşekkür ediyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizi geleceğe taşıyan öğrenci, öğretmen ve velilerimizin azimlerinin artarak devam ettiği ikinci döneme başlamayı temenni eder iyi tatiller dilerim. 

 


Aşağı Mah. Eski Hastane Cd. No3 20800 Acıpayam/Denizli - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.