DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman İZGİ'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Milletimizin makûs talihi, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkışı ile değişmiş; milletimiz, bayrak ve vatan sevgisini, özgür yaşama kararlılığını tüm dünyaya duyurmuştur.

102 yıl önce 19 Mayıs 1919´da Anadolu'da başlatılan var olma mücadelesinin Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, Cumhuriyeti emanet ettiğimiz gençlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesidir.

Gençlik, bir milletin istikbalidir. Gençliğe değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler. Gençlerimizin de, kendilerine verilen mukaddes emaneti gelecek nesillerimize aktarmak adına büyük bir özveri ve atalarından aldığı özgüvenle çalışacaklarına yürekten inanıyorum.         

Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve bu vatan uğruna şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimizi, rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, geleceğimizin güvencesi olan sevgili gençlerimizin '19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum.

Aşağı Mah. Eski Hastane Cd. No3 20800 Acıpayam/Denizli - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.