DENİZLİ
ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Bayramı Futbol Şenliği Başladı
![Cumhuriyet Bayramı Futbol Şenliği Başladı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/12165921_photo_2021-10-12_16-21-56.jpg)
Acıpayam Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Cumhuriyet Bayramı Futbol Şenliği" İlçemizdeki ortaokul ve lise öğrencilerinin katılımıyla pandemi tedbirleri altında başlamıştır. 11-15 Ekim 2021 başlayan maçlar 27-10-2021 tarihide soma erecek olup dereceye giren takımlara ödülleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinde taktim edilecektir.