DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YEŞİLYUVA’DA OKUL ÖNCESİ ŞENLİK HEYECANI

YEŞİLYUVA’DA OKUL ÖNCESİ ŞENLİK HEYECANI

YEŞİLYUVA’DA OKUL ÖNCESİ ŞENLİK HEYECANI

 

         İlçemiz Yeşilyuva Şehit Şemsi Yılmaz Anaokulu’nun okul öncesi şenlikleri kapsamında yılsonu gösterisi yapıldı. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY, Şube Müdürü Şahin ÜNVER, Okul Müdürü Çiğdem KARATOPRAK YÖRÜK, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.

         Programın açılış konuşmasını yapan Şehit Şemsi Yılmaz Anaokulu Müdürü Çiğdem KARATOPRAK YÖRÜK, “ Kıymetli velilerimiz, bize verdiğiniz büyük destekten dolayı personelim adına sizlere teşekkür ediyorum. Bizler çocuklarımızın hayatında bir pencere açıp, temellerine birkaç damla su, ufuklarına bir tutam ışık olduysak ne mutlu bize. Değerli meslektaşlarım, bir anne şefkati ile kucaklayıp, bilgi ve sevgiyle donattınız öğrencilerinizi… Onlara gösterdiğiniz sevgi ve ilgi için teşekkür ederim” dedi.

         Bu güzel günde minik öğrencileri yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Talat TOKYAY yaptığı konuşmada, “ Bizler okul öncesi eğitimi çok önemsiyoruz. Çocuklar okul öncesi eğitimle özgüvenlerini artırıyor. sosyalleşiyor, birlikte yaşamayı ve paylaşmayı öğreniyor. El becerileri artıyor. İlkokula daha iyi bir başlangıç yapmış oluyorlar. Acıpayam İçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hem merkezde hem mahallelerimizde okul öncesi eğitim için sürekli bir gayret içindeyiz. Yeşilyuva’da da çağ nüfusunun tamamını okulumuza bekliyoruz.“ dedi.

        Öğrencilerin birbirinden güzel gösteriler sergileyip, şarkılar söylediği etkinliğin sonunda mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.