DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilyuva ÇPAL Bocce´de İl Birincisi

Yeşilyuva ÇPAL Bocce´de İl Birincisi


Bocce´de İl 1.si olan Yeşilyuva Osman Çemen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimiz Bocce Bölge Şampiyonasında Denizli´yi  temsil edecekler.

İlimizde yapılan gençler bocce turnuvasında il birincisi olan Yeşilyuva Osman Çemen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, Okul Müdürümüz Volkan Dede ,Okul Müdür Yardımcısı Güliz Gürsoy, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Yasemin Taşkaldıran Kaymakamımız Sayın Ali Şanlıer ve  Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay´ı makamlarında ziyaret ettiler.

ilçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay öğrencilerimizin yarışmalarda elde ettikleri başarılar okul iklimini de olumlu yönde etkilemektedir. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz dedi.

Kaymakamımız Sayın Ali Şanlıer öğrenci ve öğretmenlerimizden Bocce´de sporu hakkında bilgi aldı. Öğrencilerimizin hayatta başarılı olmaları için yetenekleri doğrultusunda yönlendirilmesi gerektiğini söyledi. Öğrencilerimize sporda olduğu gibi her alanda başarılar diledi. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirme gayretinde olan velilerimizi, yöneticilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz dedi.

 

21-04-2017

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.