DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZIR ORTAOKULUNDA KARNE TÖRENİ

             
YAZIR ORTAOKULUNDA KARNE TÖRENİ

 

      İlçemiz Kaymakamı Sayın Uğur KALKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Talat TOKYAY, Şube Müdürü Sayın Şahin ÜNVER, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı kapanışında Yazır İlk ve Ortaokulunda karne törenine katıldılar.

     İlçemiz Kaymakamı Sayın Uğur KALKAR törende yaptığı konuşmada 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını başarı ile tamamladıklarını önümüzdeki Eğitim-Öğretim yılında başarı çıtasını daha da yükselteceklerini belirterek, öğrencilere tatilde eğlenmelerinin yanısıra, bol bol kitap okumalarını tavsiye ederek başarı ve mutluluklar diledi. 

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının bugün sona erdiğini, öğrencilerin yetiştirilmesi konusunda okullarımızda çok başarılı çalışmaların yapıldığını öğretmenlerimizin  öğrencilerimizin iyi yetişmesi konusunda çok çaba harcadıklarını belirtti bütün idareci ve öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

     Öğrencilere sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmeleri dileğinde bulundu. 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.