DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YARDIMLAR YERİNE ULAŞTI

YARDIMLAR YERİNE ULAŞTI
YARDIMLAR YERİNE ULAŞTI

Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulumuz tarafından "SEN DE BİR EL UZAT" sloganıyla başlatılan Türkmenler´e yardım kampanyasında toplanan yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Eşyaların gönderilmesi sırasında Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, Acıpayam Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Bülent ÖZOĞUL, Müdür Yardımcısı Yıldırım YILMAZ, Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanı Nurten ELÇİN, İlkokul Okul Aile Birliği Başkanı Uğur TOSCALI ve öğretmenler katıldı.

Acıpayam Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokul Sosyal Etkinlikler Kurulu tarafından başlatılan yardım kampanyasında bir kamyon dolusu gıda ve ihtiyaç maddeleri toplandı.

Giyim, gıda, ev eşyası, yorgan, battaniye, ayakkabı, çocuk bezi, mama, oyuncak gibi malzemeler titizlikle kolilere yerleştirildi.

Biriken eşyalar Acıpayam Belediyesinin temin ettiği bir kamyona yüklendi.

Eşyaların kamyona yüklenmesi esnasında okul yöneticileri ile öğrencilerin istekli çalışması dikkat çekti.

Yüklenen eşyalar ile birlikte okul yöneticilerinden oluşan bir ekiple birlikte Ankara’da ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY " Okulumuz  Değerler Eğitimi kapsamında çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini başarılı bir şekilde sonuçlandırdı. Bu proje ile öğrencilerimiz yardımlaşmanın önemini uygulamalı bir şekilde öğrenmiş oldu. Öğrenci velilerimiz ve tüm acıpayam halkı okulumuzla daha fazla kaynaşmış oldu ve yardımın ulaştırıldığı savaştan kaçarak gelen insanlarımızın acil ihtiyaçları bir nebze giderilmiş oldu. Bu başarılı projeyi gerçekleştiren okulumuzun tüm idarecileri, öğretmenleri, okul aile birliği üyeleri ve yardımlarıyla katkıda bulunan tüm Acıpayam halkımıza ve her türlü desteği eğitim kurumlarımızdan esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Uğur KALKAR´a ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hulusi ŞEVKAN´a şükranlarımızı sunarız."dedi.

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.