DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEFBİS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI

TEFBİS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI

                        TÜRKİYE´DE EĞİTİM FİNANSMANI VE EĞİTİM HARCAMALARI

                             BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (TEFBİS)

            Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  Strateji Geliştirme Şubesi tarafından müdürlüğümüze bağlı resmi anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan idarecilere ile Tefbis iş ve işlemlerini yürüten görevlilere yönelik Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen Tefbis Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.  Toplantıya İl Milli Eğitim Strateji Hizmetleri Şube Müdürü Sayın İlhami TAYLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Talat TOKYAY, Şube Müdürü Tevfik KILINÇ ve kurum müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldı.

           Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı eğitim kurumlarınnın tüm kaynaklardan sağlanan gelir ve giderlerinin kayıt altına alınması amacına yönelik tasarlanan bir sistemdir. 

            Açılış konuşmasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY öncelikle 2014-2015 öğretim yılının son bulduğu bugünlerde okul idarecilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Okullarımızdaki iyi uygulamaların paylaşılmasının eğitim-öğretimin kalitesini daha da arttıracağını belirtti. Okullarımızda Müdürlüğümüzün fark yaratan çalışmaları olduğunu bunların mutlaka detaylı bir şekilde raporlandırılarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesini istedi. 

           2011 yılında uygulamaya geçen TEFBİS sistemine bilgi girişlerinin sağlıklı yapılabilmesi amacıyla bu toplantı planlandı. Toplantının organizasyonunda görevli Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürümüz Sayın Tevfik KILINÇ´a; İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Sayın İlhami TAYLAN´a katkılarından dolayı teşekkür etti. 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.