DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TARİHİ LİSEDEN ADINA YAKIŞIR MEZUNİYET GÜNÜ

TARİHİ LİSEDEN ADINA YAKIŞIR MEZUNİYET GÜNÜ

TARİHİ LİSEDEN ADINA YAKIŞIR MEZUNİYET GÜNÜ

                Acıpayam Lisesi 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı 12. Sınıf öğrencilerini, düzenledikleri törenle ve etkinliklerle mezun etti. Katılımın çok fazla olduğu gözlenen mezuniyet töreni resim sergisiyle başlayıp resmi tören ve konser etkinlikleriyle devam etti. Törene Acıpayam Kaymakamı Uğur KALKAR, Belediye Başkanı Hulusi ŞEVKAN, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin BAĞCI’nın yanı sıra Acıpayam Lisesi eski mezunlarından emekli Yargıtay üyesi Yılmaz TURAN, Emekli Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Hasan ERBİL, Denizli Eski Milletvekili Beyhan ASLAN,  Pamukkale Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Hasan KAZDAĞLI, emekli Vali yardımcısı Fuad ERGÜN, hayırsever Mehmet MANİSALI, Denizli İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret SARISOY, çevre mühendisi Halil GEZER,  Halk ozanı Nihat SÖNMEZ, iş adamı İlhan ÖZCAN, mali müşavir Mehmet ERDOĞAN,  Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY, işadamı Alim ARSLAN ile beraber çok sayıda eski mezunun yanı sıra Acıpayam Lisesinde görev yapmış öğretmenler katıldı. Tüm mezunların davet edildiği bu etkinliğe Acıpayam ilçesinin yanı sıra  farklı il ve ilçelerden de birçok kişinin katılım sağladığı gözlendi.

                İstiklal Marşı ve Okul Müdürü Muslu CANLI’nın konuşması ile başlayan tören eski mezunlar adına Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi ŞEVKAN, emekli Yargıtay üyesi Yılmaz TURAN, Pamukkale Üniversitesi eski Rektörü Hasan KAZDAĞLI ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin BAĞCI ve eski öğretmenler adına Durmuş DEMİREL’in ve Acıpayam Kaymakamı Uğur KALKAR’ın konuşmasıyla devam etti. Katılım sağlayan protokole plaket ve emekli olmuş öğretmenlere çiçek sunumuyla devam eden törene yıllar önce diplomalarını almamış olan Denizli eski Milletvekili Beyhan ASLAN ve Acıpayam Cumhuriyet Anadolu Lisesi Tarih öğretmeni Mehmet YATKIN’a diplomalarının verildiği nostaljik diploma töreni ile devam edildi.  Halk Oyunlarının ardından  öğrencilerin kep atma törenine geçildi. Yeni mezunlar diplomalarını sınıf öğretmenlerinden aldılar. Resmi tören  TSM sanatçısı Gökhan YAPAR ve grubu ile sona erdi. Acıpayam Lisesi müzik öğretmeni Serhat YILDIZ ve arkadaşları ise mezun olan öğrencilere ve öğretmenlere güzel dakikalar yaşattı.

                Mezun olan öğrencilerimize hayatları boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.