DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STAJ YAPAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARI

STAJ YAPAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARI

 

İlçemiz ortaöğretim kurumlarından Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim görüp Acıpayam Sosyal Güvenlik Kurumu’nda staj eğitimlerini yapan  son sınıf öğrencileri staj çalışmaları süresince gösterdikleri üstün başarı ve gayretli çalışmalarından dolayı Acıpayam Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından başarı belgesi ile ödüllendirilmişlerdir.

Öğrencilerimize belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şahin ÜNVER, Okul Müdürü Melike BOZAK, Muhasebe ve Finansman Öğretmeni Koray SAÇILIK ve Acıpayam SGK personeli eşliğinde Kurum Müdürü Süleyman SAPMAZ tarafından verilmiştir.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY kurumlarımızda staj yapan öğrencilerimizin disiplinli davranışları ve gösterdikleri başarılar, bizleri mutlu ediyor, dedi.  Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen ailelerine, okulumuza ve  Acıpayam SGK Şubesine teşekkür etti.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.