DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Geliştirme Ekibimiz İle Çalışmalar Başladı

Proje Geliştirme Ekibimiz İle Çalışmalar Başladı

 

Proje Geliştirme Ekibimiz İle Çalışmalar Başladı

 

Değişik okul türlerinde çalışan öğretmenlerimizden oluşan proje geliştirme ekibimiz, Halk Eğitim Merkezinde ilkini gerçekleştirdiğimiz toplantıda bira araya geldiler.

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay, Şube Müdürleri Şahin Ünver ve Yılmaz Baykuş da hazır bulundular.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay Acıpayam eğitimde şu an iyi bir yerde bulunmaktadır. Ancak bulunduğumuz noktayı hiçbir zaman yeterli görmüyoruz. Çıtayı hep yüksekte tutmaya önem veriyoruz. Öğrencilerimizin iyi insan olarak yetişmeleri milli ve manevi değerlere önem veren; sorgulayan, araştıran üretmeye önem veren bireyler olarak yetişmeleri bizim önceliğimizdir. Bu Ülkemizin büyük ülke olma yönündeki hedeflerine ulaşması için gereklidir.

 

Bizler bu konuda öğrencilerimize en iyi eğitim imkanlarını sağlama konusunda kararlıyız. Bunun için yapacağımız çalışmaların planlanması konusunda öğretmenlerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin görüş ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Bugünkü toplantının amacı da beyin fırtınası oluşturarak ortaya çıkacak teklifler çerçevesinde fiziki ortamların iyileştirilmesinin yanında; velilere yönelik, öğretmenlere yönelik, öğrencilere yönelik yapılacak çalışmaların tespit edilmesi ve planlanmasıdır dedi. Proje ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Daha sonra proje geliştirme ekibi; fiziki ortamların iyileştirilmesi, öğrencilere, öğretmenlere ve velilere yönelik yapılacak çalışmalar ile ilgili görüşmelere geçti.

 

 

16-01-2016
16-01-2016

 

16-01-2016

 

 

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.