DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polisimin Yanındayım

Polisimin Yanındayım

Polisimin Yanındayım

 

Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Emniyet Teşkilatına destek. Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesinde okuyan öğrencilerden, İstanbul´daki hain saldırı sonucu şehit düşen emniyet güçleri için Acıpayam İlçe Emniyet Müdürlüğüne başsağlığı ziyaretinde bulunuldu.

 

“Polisimin Yanındayım” mesajını vermek için İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz BAYKUŞ, Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerinden oluşan heyet ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette tüm şehitlerimiz için Kur’an tilavetinde bulunuldu.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY; artık ülkemiz geleceğe yönelik büyük hedefleri olan bir ülke. Biz güçlendikçe dünyadaki mazlumlara daha çok el uzatıyoruz. Bu durum malum çevreleri rahatsız ediyor. Bu nedenle büyük bir ümitsizlik içinde pervasızca saldırıyorlar.

 

Bizlerin güvenliği için canını ortaya koyan şehitlik mertebesi gibi yüce bir makama ulaşan polislerimize Yüce Allah´tan rahmet diliyorum, Terörü destekleyen ve bu eylemleri yapan hainleri lanetliyoruz. Ailelerine ve milletimize sabırlar diliyorum, dedi.

 

Emniyet Müdürü Selim VURAL; milletimiz bu şekilde birlik ve beraberlik içinde olduğu sürece Allah’ın izniyle hiçbir güç bizlere zarar veremez dedi. Öğrencilerimize, vatanımızın bekası için çok çalışmalıyız ülkemize en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içinde olmalıyız, dedi.

 

 

 

13-12-2016

13-12-201613-12-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.