DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI KONULU KİTAP OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ

PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYATI KONULU KİTAP OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ

 

Eskiköy  Ortaokulu´nda Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla; okul bünyesinde öğrenciler arasında bir yarışma düzenlendi. Yarışmada dereceye giren öğrencilere  bir hayırsever desteğiyle çeşitli ödüller, okulun hazırladığı bir  programla verildi.

Eskiköy Ortaokulu, Okul Bahçesi´nde gerçekleşen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başladı.

Kur´an tilavetiyle devam eden programda, Hazreti Peygamber´in hayatını anlatan sunumların ardından öğrenciler tarafından hazırlanan şiir ve ilahiler okundu.

Hz. Muhammed´in hayatını konu alan yarışmada dereceye giren öğrenciye bilgisayar hediye  edildi. Diğer öğrencilere çeşitli ödüller verildi.

Programa, Belediye Başkan Vekili Hüseyin ERDEM , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY , Şube Müdürümüz Tevfik KILINÇ, okul müdürleri, öğretmenler, veliler  ve öğrenciler katıldı.

Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinin önemine değindi. Etkinliğe emek veren okul yönetimi başta olmak üzere öğretmen ve öğrencilere, katkı sağlayan hayırseverimize ve Eskiköy halkına bu etkinliği sahiplenmeleri adına teşekkür etti.

Program,  gelen konuklara sunulan ikramla son buldu.

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.