DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okullarımız Açıldı...

Özel Okullarımız Açıldı...

Özel Okullarımız Açıldı...

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY konuşmasında;

Bugün eğitim camiamıza iki özel okulumuz katılıyor. Bunun mutluluk ve sevincini yaşıyoruz. Acıpayam eğitime önem veren bir ilçemizdir. Eğitim kurumlarının kalitesi her geçen gün artmaktadır. Bütün okullarımız; okul öncesi okullarımız, ilkokullarımız, ortaokullarımız, liselerimiz kendi kulvarlarında iddialıdır. Bu nedenle aralarında tatlı bir yarış vardır. Bugün eğitim camiamıza katılan özel ortaokulumuz ve Anadolu lisemiz, başarı konusundaki yarışı renklendirecek, yeni bir soluk getirecek. İlçemizin eğitimdeki kalite çıtası daha yukarılara çıkacaktır. Bu konuda biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün okullarımıza 24 saat hizmet vermeye hazırız.

Bu iki güzide okulumuzu ilçemize kazandıran HATEM Okullarına Teşekkür ediyorum. ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Okul Müdürümüze, Öğretmen arkadaşlarıma ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum,dedi.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.