DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüz ve Kaymakamımızı Ziyaret Etti

Özel Öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüz ve Kaymakamımızı Ziyaret Etti

 

Osman Manisalı İlkokulumuz ve Atatürk Ortaokulumuzdaki "Özel Eğitim Sınıfı" öğrencilerimiz Kaymakamımızı ziyaret ettiler. Kaymakamımız Özel eğitim sınıflarımız ve bu sınıflardaki öğrencilerimiz hakkında bilgi aldı. Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay 11 okulumuzda bulunan özel eğitim alt sınıflarımızda 16 öğrencimiz öğretmenlerimizden birebir eğitim almaktadır. Bu sınıflarımızda toplam 13 öğretmen görev yapmaktadır dedi.

 

Öğrencilerle tanışan ve onlarla sohbet eden Kaymakamımız bu öğrencilerimiz bizim için çok önemli; yeni yasal düzenlemelerle bu özel öğrencilerimize en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Yapılan eğitim çalışmaları ile kendi ihtiyaçlarını karşılayabilir hale geliyorlar ve topluma kazandırılmış oluyorlar. Bu sonuçları görmek bizleri çok mutlu ediyor. Kaymakamlık olarak belediyemiz ile işbirliği halinde ilçemizde bu öğrencilerimiz ile ilgili yeni hizmet alanları oluşturmaya yönelik çalışmalarımız var.

 

Öğretmenlerimizin bu öğrencilerimizle ilgili sevgiye dayalı özverili çalışmalarını görmekten dolayı mutlu oldum, kendilerine teşekkür eder başarılar dilerim dedi.

 

18-12-2015

 

18-12-2015

 

18-12-2015

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.