DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZLA KAHVALTIDA BULUŞTUK

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZLA  KAHVALTIDA BULUŞTUK

 

         Acıpayam Osman Manisalı İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğretmenleri, öğrenci ve velileri birlik ve beraberlik için Engelliler Derneğinde kahvaltıda buluştular. 

         Acıpayam Engelliler Derneğinde gerçekleşen kahvaltıya Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi ŞEVKAN,  Denizli İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret SARISOY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tevfik KILINÇ ve Okul Müdürleri Şaban KAN ve Ufuk ERKAN, Özel Eğitim sınıfı öğretmenleri ve aileler katıldı.

         Birlik beraberlik ve kaynaşmanın  sağlandığı kahvaltıyı 9 özel eğitim öğrenci annesi "Yılın Annesi" ödülü verildi. Duygusal anların yaşandığı kahvaltıdan tüm öğrenciler ve anneleri mutlu ayrıldılar.

        Fikret SARISOY : Özel öğrencilerimizin yetiştirilmesi konusunda gösterilen gayretli çalışmalardan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

        Belediye Başkanı Sayın Hulusi ŞEVKAN öğretmenlerimize, öğrencilerimizin  yetiştirilmesi konusunda çok hassas davranıyorlar, dedi. Eğitim konusunda her zaman üstlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirtti.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY velilerimize, çocuklarınız bizim için çok değerli onları çok seviyoruz. Sizlere çocuklarınızın iyi yetiştirilmesi konusunda gösterdiğiniz özenden dolayı çok teşekkür ediyorum. İdareci ve öğretmenlerimizin öğrencilerimize nasıl sevgiyle yaklaştıklarını onların iyi bir eğitim almaları için gayret gösterdiklerini çok iyi biliyorum. Yıl içinde gösterdikleri üstün gayretten dolayı çok teşekkür ediyorum, dedi. 

        

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.