DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokul Müdürlerimiz ile İstişare Toplantısı Yapıldı

Ortaokul Müdürlerimiz ile İstişare Toplantısı Yapıldı

 

Ayda bir yapılan toplantılarımızın Ekim ayındaki oturumu  Atatürk Ortaokulunda yapıldı. Ayda bir yapılan bu toplantılarımız; resmi gündem maddelerine bağlı kalınmadan karşılıklı görüş alışverişi içinde ve okullarımızda uygulanmakta olan eğitimde örnek uygulamaların ve projelerin bütün okullarımıza yaygınlaşması amacıyla paylaşıldığı toplantılardır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY Okullarımızın fiziki mekanların modernleştirilmesi konusunda okul müdürlerimiz yerel imkanları kullanarak çok güzel çalışmalar ortaya koydular. Öğretmenlerimizin motivasyonu; öğrenci ve öğretmenlerin kurumla ilgili aidiyet duygusu kazanmaları konusunda da güzel çalışmalar var. Destekleme ve yetiştirme kurslarının açılması konusuna büyük önem verdik. Bütün okullarımızda bu kurslar açıldı. Bundan sonraki aşamada kursların verimli geçmesi için Eğitim Liderleri olarak sizlerle birlikte her türlü tedbiri alacağız. Bizler Şube Müdürü arkadaşlarım ve müdürlüğümüzün diğer çalışanları ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermek için varız. Zaten okullarımız ile birlikte hepimiz çok büyük bir aileyiz. Hedefimiz öğrencilerimize her zaman en iyi imkanları sunmaktır. Sizlere çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim, dedi.

 

Atatürk Ortaokulunda yapılan toplantıda Şube Müdürümüz Sayın Şahin ÜNVER başarının daha da arttırılması için yapılacak çalışmalar hakkında okul müdürlerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda başarının arttırılması için kararlar alındı. Okullarımızın eğitim alanındaki örnek uygulamaları konusunda paylaşımda bulunuldu.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.