DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortak Sınav Öncesi Moral Yemeği

Ortak Sınav Öncesi Moral Yemeği

 

Yassıhöyük Ortaokulumuzda  26,27 Nisan 2017 tarihlerinde Ortak Sınavlara girecek öğrencilere  moral yemeği düzenlendi. Etkinliğe Karahüyük, Yeşilyuva, Kuyucak Ortaokullarımızdaki öğrencilerimiz de katıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen  etkinliğe Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer, Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, Şube Müdürü Şahin Ünver, Okul müdürleri, Öğretmenlerimiz, Mahalle Muhtarı Kadir Kuşcu ve öğrenciler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay öğrencilerimizin akademik yönden başarılarını arttırmanın yanında ilimiz genelinde yürütülen edep kapsamında değerler eğitimi yönünden de kendilerini geliştirmelerine büyük önem veriyoruz.

Okul Yöneticilerimiz ve Öğretmenlerimiz okullarımızda büyük bir özveri ile öğrencilerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlıyorlar onlara emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz son 20 günü iyi değerlendirerek istedikleri başarıyı yakalayabilirler. Geçen yıl Kaymakamlığımızın, Belediye Başkanımızın büyük destekleri ile esnafımızın katkısı ile Ortak Sınavlarda 10 yanlıştan az yanlış çıkaran öğrencilerimizi Çanakkale Gezisine götürmüştük. Bu yılda aynı geziyi düzenleyeceğiz dedi.  Gençlere başarılar diledi.

Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hulusi Şevkan öğrencilerimiz bizler için çok değerlidir. Biz bütün imkanlarımızı okullarımız için seferber ediyoruz, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerin en iyi şekilde yetişmesi için. Biz bütün gençlerimizin Çanakkale´yi görmeleri gerektiğine inanıyoruz. İnanıyoruz ki Çanakkale´yi gören gençlerimiz ülkesini daha çok sevecek, derslerini daha çok çalışacak ve ülkesine daha çok hizmet edecektir. Bu nedenle öğrencilerimizin Çanakkale´yi görmeleri için gerekeni yapacağız dedi.

Kaymakamımız Sayın Ali Şanlıer öğrencilerimizin tamamı bizim gözümüzde başarılı, hepiniz bizim için çok değerlisiniz ülkemize daha çok hizmet etmek için çalışınız. Şu an sizler 14-15 yaşlarındasınız. Yani üç sene sonra 18 yaşına geldiğinizde oy kullanarak ülke yönetiminde söz sahibi olacaksınız. Hatta çok çok çalıştığınızda milletvekili bile seçilebileceksiniz.

Bir zaman gelecek sizler Kaymakam, Belediye Başkanı, Milli Eğitim Müdürü, Öğretmen olacaksınız.

Değerli gençler gireceğiniz ortak sınavlarda  ve gideceğiniz liselerde başarılar dilerim dedi.

 

06-04-201706-04-201706-04-201706-04-201706-04-2017

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.