DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORMAN HAFTASI NEDENİ İLE ANASINIFI ÖĞRENCİLERİMİZE FİDAN DAĞILTILDI

ACIPAYAM ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ORMAN HAFTASI NEDENİYLE İLÇEMİZDE 855 ANASINIFI ÖĞRENCİSİNE FİDAN DAĞITILDI.
ORMAN HAFTASI NEDENİ İLE ANASINIFI ÖĞRENCİLERİMİZE FİDAN DAĞILTILDI

21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası

Orman Haftası Nedeni ile İlçemiz 855 anasınıfı öğrencisine  fidan dağıtımı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY yaptığı konuşmada Ormanların ülkelerin doğal güzellik ve zenginlik kaynağını oluşturduğunu ifade edip ve sözlerine şöyle devam etti "Ağaç dikip, yeni ormanlar yetiştirilmesine yardımcı olmalıyız. Bizler de çevremizdeki ağaçların dallarını kırmayalım, ağaçları zararlı hayvanlardan koruyalım. Yeni fidanlar dikelim. Ben inanıyorum ki, fidan alan öğrencilerimiz , en iyi yerlere dikerek değerlendirecekler. Amacımız ilçemizin ve ülkemizin daha yeşil ve ormanlık bir alana kavuşması için öğrencilerimize ağaç sevgisini aşılamaktır." Bu kapsam yapacağımız etkinliklerimizi yaşam boyu sürdürmeliyiz, katkılarından dolayı Acıpayam Orman İşletme Şube Müdürümüz Halil ÖZDEMİR´e teşekkür ediyorum."dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY konuşmasının ardında öğrencilere Acıpayam Orman İşletme Müdürlüğü Tarafından dağıtılmak için getirilen fidanları dağıttı.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.