DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULUMUZ TÜRKİYE 3.ÜNCÜSÜ OLDU

OKULUMUZ TÜRKİYE 3.ÜNCÜSÜ OLDU

 

  

          Alaattin Ortaokulu Öğrencilerinden Büyük Başarı…

 

        Alaattin Ortaokulu ÇOSSK federasyonunun düzenlediği mendil kapmaca ve T-Sek Sek turnuvasında önce Acıpayam 1. si, daha sonra Denizli 1. si olarak bölge turnuvalarına katıldı. Muğla ilinde düzenlenen maçlar sonucu Ege Bölgesi 1.si oldu. Ege Bölgesi 1. si olarak Acıpayam ilçesini, Denizli ilini ve Ege Bölgesine temsilen İstanbul’daki Türkiye Şampiyonasına katıldı. Türkiye Şampiyonasında 12 takım arasında yapılan maçlar sonrasında Türkiye 3.sü olarak büyük bir başarıya imza attı.

 

         Bu büyük başarı sonucunda Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY okulumuzu ziyaret ettiler. Yapılan ödül törenin de;

 

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY yaptığı konuşmada "Bu tür başarılar öğrencilerimizin ve okullarımızın özgüvenini arttırdığından ders başarılarını da olumlu yönde etkilemektedir. Bu nedenle  okullarımızda sosyal faaliyetlerin dersleri aksatmadan artması yönünde her türlü tedbiri almaktayız. Başarısından dolayı okulumuzu kutlarım." dedi.

 

         Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR, yarışmaya katılan 13 öğrencimize ödüllerini verdikten sonra şunları ifade etti: “Öğrencilerimizin sportif faaliyetlerdeki  başarıları derslerdeki başarılarını da olumlu yönde etkileyecektir.” dedi. Başarılarından dolayı okul idarecilerini, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik etti. Bundan sonraki eğitim öğretim yıllarında sportif, sosyal ve kültürel alanlarda daha büyük başarılara imza atmaları için Kaymakamlık olarak gereken tüm desteği vereceklerini ve ilçemiz genelindeki tüm okullardan bu tür başarıların devamını beklediklerini belirtti.

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.