DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretlerimiz (2)

Okul Ziyaretlerimiz (2)

 

Okul Ziyaretlerimiz (2)

 

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Acıpayam Anadolu Lisesinde İncelemelerde bulunuldu.

Okullarımızın bölümlerini denetledi. Okul Müdürlerimizden donatım durumları, bölümleri, ihtiyaçları, eğitim öğretimin kalitesini arttırmaya yönelik yaptıkları çalışmalar ve hedefleri konusunda bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY ortaokullarımızı bitiren öğrencilerimizin ilçemizdeki liseleri tercih etmeleri yönünde çalışmalar yapıyoruz.  Bu konuda ilçe olarak büyük oranda başarılı olundu. Böylece öğrenci velilerimiz evlerine yakın okullara kayıt yaptırarak aile ekonomisine gelecek ek külfetten kurtulmuş oldular. Her zaman en iyi okul eve en yakın olan okuldur mantığı ile hareket ediyoruz. Zaten Bakanlığımız teknolojik alt yapı ve diğer donatım ihtiyaçlarının yanında öğretmen ihtiyacı bakımından da eksiklikleri gidererek bütün okullarımızda fırsat eşitliğini sağladı. İlçemizdeki bütün liselerimiz kendi programlarını uygulama bakımından son derece özverili bir şekilde çalışıyorlar.

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.