DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretlerimiz (1)

Okul Ziyaretlerimiz (1)

Okul Ziyaretlerimiz (1)

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay ve Şube Müdürümüz Şahin Ünver ile birlikte Yeşilyuva Mahallemizdeki Şehit Şemsi Yılmaz Anaokulu ve Yeşilyuva Çok Programlı Anadolu Lisesi ile İlçe merkezindeki Susam Sokağı Anaokulu ve Emine Sürücüoğlu Anaokullarımıza ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay üçü resmi, ikisi özel anaokulu olmak üzere ilçemizde 5 anaokulu ve temel eğitim kurumlarımızın bünyesinde 26 ana sınıfı olduğunu ve ilçemizde 900 çocuğumuzun okul öncesi çağ nüfusunu oluşturduğunu bunun 800´ ünün okul öncesi eğitim kurumlarına kayıt olduğunu belirtti. Okul öncesi okullaşma oranları bakımından Türkiye ortalamasının çok üstünde bir orana ulaşıldığını söyledi. Okullarımızda öğrencilerimize en iyi eğitim ortamını sağlama ve yüksek kalitede eğitim verme konusunda idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte var gücümüz ile bütün imkanları zorluyoruz dedi.

Anaokulu Müdürelerimiz okullarımızın fiziki durumları, ögrenci, öğretmen durumları ve yürüttükleri projeleri hakkında detaylı bilgi verdiler.

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.