DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimiz Eğitimde İyi Örnekleri Yerinde Görüyorlar

Okul Müdürlerimiz Eğitimde İyi Örnekleri Yerinde Görüyorlar

 

Okul Müdürlerimiz Eğitimde İyi Örnekleri Yerinde Görüyorlar

 

            İlçemiz de okul öncesi eğitim kurumlarının  eğitim-öğretim standardını yükseltmek üzere değişik İl ve ilçelerin okul öncesi eğitim kurumlarının uygulamalarını yerinde görmek, bilgi alışverişinde bulunmak üzere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şahin Ünver başkanlığında Acıpayam Anaokulu Müdüresi İkbal Aksakallı, Mehmet Manisalı Anaokulu Müdürü Mehmet Sabancı, Karaağaç MTAL Müdüresi Ümmühan Akköse, Yeşilyuva Şehit Şemsi Yılmaz Anaokulu Müdüresi Çiğdem Karatoprak Yörük´ten oluşturulan komisyon, Aydın İl merkezindeki; Aydın Germencik  Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu, Aydın-Efeler Mimar Sinan Anaokulu, Aydın Unicef Türkiye Milli Komitesi Seyda Kayhan Anaokulu, Aydın-Efeler Efe Emir Ayşe Çetin Anaokulunu ziyaret ederek, uygulamalar yerinde görülmüş eğitim öğretimle ilgili bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

 

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay amacımız bütün okul türlerinde eğitimin kalitesini daha da yükseltmektir. Bu kapsamda birçok çalışma gerçekleştiriyoruz bunlardan biri de başka il ve ilçelerdeki okulların eğitimdeki iyi uygulamalarının yerinde görülmesi amacıyla geziler planlıyoruz. Bunlardan ilkini Anaokulu Müdürlerimiz ile gerçekleştirdik. İlçemizdeki diğer okul türleri ile de bu tür değişik İl ve İlçelerin okulları ziyaret edilerek iyi uygulamaları yerinde görülerek bilgi alışverişinde bulunulacaktır dedi.

 

08-01-201608-01-201608-01-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.