DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimizin Ortak Sınavlardaki Başarısı

Öğrencimizin Ortak Sınavlardaki Başarısı

 

Öğrencimizin Ortak Sınavlardaki Başarısı

 

Yeşilyuva Şehit Üsteğmen Ahmet Şevki Evin Ortaokulu 8. sınıf öğrencimiz Alihan    Kılınç sınavda sorulan 120 sorunun tamamını doğru cevaplandırarak güzel bir başarıya imza attı.

Okul Müdüremiz Ayşe Gökmen Termek ve öğrencimiz Alihan Kılınç,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay´ ı  makamlarında ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay; "Eğitimde bir tane bile öğrencinin kaybedilmemesi anlayışıyla çalışmalarımızı yapıyoruz. Öncelikle öğrencilerimizin iyi insan olmaları konusu üzerinde duruyoruz. Öğrencilerimizin hedefledikleri akademik başarıya ulaşmaları için de okullarımızla birlikte kolej standartlarının üzerinde hizmet vermek için çalışıyoruz. Alihan´ ın elde ettiği başarı bizleri mutlu etti" dedi. Öğrencimize başarısından dolayı altın takarak, öğrencimizi ödüllendirdi. 

Yeşilyuva Şehit Üsteğmen Ahmet Şevki Evin Ortaokul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrenci velilerimizi özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Öğrencimiz Alihan´ a başarılarının devamını diliyor ve tebrik ediyorum dedi.

Okul Müdürü Ayşe Gökmen Termek, öğrenci, öğretmen ve veli işbirliği ile birlikte hareket etmelerinin sonucunda başarı kazanılmıştır. Bu başarıda emeği geçen öğrencimize, ailesine, idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim dedi. 

 10-06-2016

09-02-2017

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.