DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ" SEMİNERİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE SONA ERDİ 

        Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘’ Öğrenci Koçluğu  Eğitimi‘’ semineri görkemli bir finalle sona erdi.

İlçenin eğitim anlamında kalkınması ve Acıpayam’da eğitimin kalitesinin daha da artması açısından önemli fırsatlardan yararlanılması, eğitimde tehdit ve risklerin önlenmesine yönelik iyi bir verimli seminer dönemi yaşandı. Eğitimde öğrenci koçluğu seminerinden  uzun vadede faydalanacak kitle Acıpayam ilçesinin eğitimci kadrosu başta olmak üzere  öğrenci, veli, ve sivil toplum örgütleridir. Hedefe odaklanan, tehditleri fırsatlara çeviren, karşıdaki insanda farkındalık yaratan bir etkinlik ve faydacı bir seminerde herkesin bir yol arkadaşı olması gerektiğine inanılan ciddi ve eğlenceli etkinlikte herkes mutlu anlarla kucaklaştı. Seminere 129 eğitimci ile başlanıldı. Beş günlük Öğrenci Koçluğu semineri sonunda 192 kişiyle seminer sona erdi. Katılımcılar severek ve isteyerek etkinliğe dahil oldular.

            Seminer sonunda katılımcılara katılım belgesi verildi. Son gün yapılan katılım belgesi törenine Kaymakamımız Sayın Uğur  KALKAR, Stajyer  Kaymakam  Sayın FatihTOPUZ, Belediye Başkan Vekili Sayın Hüseyin  ERDEM, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Talat TOKYAY ve Şube müdürleri katıldı. Ayrıca GEKA sorumlularının da katıldığı etkinlik çok güzel görüntülere sahne oldu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Talat TOKYAY, Öğrenci Koçluğu Projesi seminerini hayata geçiren Proje koordinatörü Şube Müdürü Sayın  Tevfik KILINÇ’a  emekleri dolayısıyla teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilk kez böyle güzel bir projeyle eğitimcilerimizi bilgiyle donatmanın ve başarılı geçen seminerin sonunda herkesin memnun ayrılmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı  katkılarıyla Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın teknik destekleriyle böyle ciddi ve güzel etkinliğin hedefine ulaşmasının keyfini yaşadıklarını belirtti.

Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR da Acıpayam ilçesinde böyle düzeyli bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın çok güzel bir olay olduğunu belirtti. Bundan sonra da bu tür etkinliklerin devamını dilediklerini emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etkinlik, katılımcılara katılım belgesi, Profesyonel Eğitim Koçu Sayın Taşkın TAHMAZ’a,  proje süresince iyi bir ev sahipliği yapan Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü  Sayın Ummahan AKKÖSE’ye ve Proje Koordinatörü Şube Müdürü Tevfik KILINÇ’a  günün anısına bir plaket verilerek son buldu.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.