DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müftümüz Bekir İpek Aday Öğretmenlerimiz İle Buluştu

Müftümüz Bekir İpek Aday Öğretmenlerimiz İle Buluştu

 

 

Müftümüz Bekir İpek Aday Öğretmenlerimiz İle Buluştu

 

Aday Öğretmenlerin Tecrübeyle Buluşma Seminerleri Devam Etti.

Müftümüz Bekir İpek 27 Aday Öğretmenimizle Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı.

Acıpayam Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda aday öğretmenlerimizle bir araya gelen İlçe Müftüsü Bekir İpek, dünyanın bir alem olduğu gibi her bireyin de bir alem olduğunu ifade ederken tecrübenin insanların hayattan edindiği hatıralar olduğunu söyledi.

Öğretmenliğin peygamberlik mesleği olduğunu, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav) en büyük öğretmen olduğunu belirterek devam etti. Onun yetiştirdiği kişilerin dünyayı yönettiği gibi öğretmenlerin yetiştirdiği öğrencilerinde geleceği yöneteceği hususunda öğretmenlerimizin dikkatini çekti

Hayatın her alanında olduğu gibi öğretmenlikte de aday öğretmenlerin insanları, öğrencileri severek, anlayışlı olarak, doğrudan vazgeçmeyerek, bilimin yanında ilimi de öğreterek fedakarlık yaparak vatana, millete, ailesine ve topluma yararlı bireyler yetiştirebilmeleri için temennilerde bulundu.

Müftümüz Sayın Bekir İpek´ e bizleri kırmayıp aday öğretmenlerimiz ile bir araya geldiginden dolayı ve bu verimli sohbetinden dolayı teşekkür ederiz.

 

10-05-201610-05-201610-05-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.