DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzün Bayram Mesajı

Müdürümüzün Bayram Mesajı

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Toplumumuzdaki dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın en yoğun yaşandığı kardeşliğin ve dostluğun, barışın ve beraberliğin en ileri düzeye ulaştığı bayramlarımızdan birini daha kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar insani duyguların ön plana çıktığı insanlarda dostluk, kardeşlik, birlik beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştiren önemli  kültürel değerlerimizdendir.

Bu değerlere sahip çıkarak öncelikle anne, baba, aile bireyleri olmak üzere yakın akraba ve dostlar arasında bu duyguların en üst seviyede yaşatılması, milletimizin bekası için son derece yararlı olacaktır.

Bu değerlerimizi fırsat bilerek el ele gönül gönüle birlik ve beraberlik içinde  ilçemizi ve ülkemizi daha ileriye taşımak dileği ile  Ramazan Bayramınızı en içten duygularla kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlik içinde nice bayramlara erişilmesini temenni eder, sevgi ve saygılar sunarım.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.