DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MOTORLU SÜRÜCÜ KURSLARI UYGULAMA SINAV KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI

ACIPAYAM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MOTORLU SÜRÜCÜ KURSLARI UYGULAMA SINAV KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
 MOTORLU SÜRÜCÜ KURSLARI UYGULAMA SINAV KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI

 

ACIPAYAM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MOTORLU SÜRÜCÜ KURSLARI UYGULAMA SINAV KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

 

 

Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Motorlu Sürücü Kurslarında görev alan resmi okullarımızda değişik görevlerde bulunan ve sertifikalı olan direksiyon eğitimi uygulama - değerlendirme komisyon üyelerine 03.04.2015 tarihinde Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Direksiyon Eğitimi Dersi Sınav Yönergesinde yapılan değişiklikler konusunda seminer verildi.

Seminere katılan komisyon üyelerine 24.03.2015 tarih ve 321168 sayılı yeni değişen Yönerge esasları hakkında bilgilendirme Şube Müdürü Tevfik KILINÇ tarafından yapıldı.

Toplantıya katılan Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY, "komisyon üyelerine hitaben sınavların amacına uygun olarak, titizlikle yapılması gerektiğini; bu konuda yönetmelik ve yönerge doğrultusunda hareket edilerek sınavların yapılmasının önemine değindi. Bu yönetmelik ve yönerge neyi emrediyorsa onu uygulayacaklarını ifade etti. Çalışmalardan en iyi verimi almak için uğraştıklarını, sonuçta yaşamda daha kaliteli sürücü adaylarının sahada olması hepimizin sağlığı, yaşamı için önemli dedi. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan ve yapılacak Motorlu Sürücü Kursları Sınavlarının kurallarına göre yapılması için uğraştıklarını dile getirdi. Sınavlarda görev alan ve alacak olan komisyon üyelerinin sorumluluk bilinciyle hareket etmeleri gerektiğini vurguladı. Komisyonda görevli olan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim."dedi.

Toplantıya katılan komisyon üyelerinin katıldığı yeni uygulamanın önemi ve kazanımıyla toplantı sona erdi.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.