DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MENDİL KAPMACA/ T SEK SEK ALANINDA TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ

MENDİL KAPMACA/ T SEK SEK ALANINDA TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ

 MENDİL KAPMACA/ T SEK SEK ALANINDA TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ

 

Çocuk oyunları şenlikleri kapsamında ilimizde düzenlenen turnuvalarda Alaattin Ortaokulu öğrencilerimiz Mendil Kapmaca, T Sek Sek alanında il birincisi olarak Milas´ta yapılan Ege Bölgesi Turnuvasına hak kazandıktan sonra ;   İl birincisi olan okulumuz ilçemizi ve ilimizi Milas´ta yapılan Ege Bölgesi turnuvasında da en iyi şekilde temsil ederek Ege Bölgesi  Şampiyonu olup;       29 Mayıs- 1 Haziran tarihleri arasında istanbul´da yapılacak olan Türkiye finallerine gitme hakkı kazanmıştır. Kazanılan bu başarının ardından Okul Müdürü, okul öğretmenleri ve müsabakada şampiyon olan öğrencilerimiz İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR´ı makamında ziyaret ettiler.

Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR Şunları ifade etti:" Öğrencilerimizin sportif faaliyetlerdeki  başarılarının derslerde ki başarılarınıda olumlu etkileyeceğini belirtti. Başarılarından dolayı Okul idarecilerini, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik etti. İstanbul´da yapılacak olan Türkiye Finallerinde başarılar diledi."

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY yaptığı konuşmada "Bu tür başarılar öğrencilerimizin ve okullarımızın özgüvenini arttırdığından ders başarılarını da olumlu yönde etkilemektedir. Bu nedenle  okullarımızda sosyal faaliyetlerin dersleri aksatmadan artması yönünde her türlü tedbiri almaktayız. Başarısından dolayı okulumuzu kutlar finallerde başarılar dilerim."dedi.

 

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.