DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Manisalı Anaokulu yıl sonu gösterisi yapıldı

Mehmet Manisalı Anaokulu yıl sonu gösterisi yapıldı

Mehmet Manisalı Anaokulu yılsonu gösterisine   Acıpayam Kaymakamı Uğur KALKAR,  Belediye Başkanı Hulusi ŞEVKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, Mehmet Manisalı Anaokulu Müdürü Mahmut SABANCI, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrencilerin katılımı ile Talip Özkan Sanat Merkezinde yapıldı..  

 

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını yapan Mehmet Manisalı Anaokulu Müdürü Mehmet Sabancı, Çocuklarımızın toplum önünde kendini ifade edebilme, kendilerine olan güvenlerini gösterebilmeleri, Türk kültürünü tanıma ve sergilemeleri, büyüdüklerinde hafızalarında tatlı anıların olduğunu bir gün yaşatmak için onların en büyük destekçisi siz anne ve babalar hepimiz bugün onlar için toplandık. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY şunları ifade etti. " Ana okulundan ayrılacak öğrencileri bir üst sınıfa gönderdikleri için mutlu olduğunu ve bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum, emeği geçen tüm idareci öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum dedi."

Minik Yıldızlar, Arılar, Uğur Böcekleri, Şirinler, Kelebekler ve Şeker Balıklar sınıfları birbirinden güzel gösterilerini sundular.

Gösteriler sırasında çocuklarıyla birlikte o heyecanı yaşayan veliler alkışlarıyla onlara destek verdiler.

Mezun olan öğrencilere diplomaları verildi. Gece sonunda etkinlikte yer alan tüm çocuklar hep birlikte şarkı söyleyerek büyük mutluluk yaşadılar.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.