DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde Bölge Birincisi Olduk

MEB Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde Bölge Birincisi Olduk

 

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kapsamında,  Acıpayam Anadolu Lisesi 2013/2014 Eğitim Öğretim yılında, 12.sınıfların son 1 ayda Üniversite sınavlarına daha iyi hazırlanmaları amacıyla gerçekleştirdikleri. “Dershanesiz bir sisteme ilk adım” projesi ile Türkiye Genelinde 1047 proje içerisinde değerlendirmeye alınarak.  Ege bölgesinde, bölge birincisi olmuştur.


26.10.2015 pazartesi günü İzmir Kız Lisesinde yapılan ödül töreninde İlçemizi ve İlimizi temsil ettiler. Bakanlığımız Strateji Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ahmet ER’inde katıldığı törende öğretmen ve idarecilerimiz ödüllerini aldılar.

“Dershanesiz Sisteme İlk Adım” projesi ile “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nde Bölge birincisi olan ekibimizi ödül töreni dönüşü İlçe Kaymakamımız Sayın Karahan DAŞTAN ve İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mahmut OĞUZ makamında kabul etti. 


İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY öğrencilerin başarısını arttırmaya yönelik bir yenilikçi çalışmaydı. Bu çalışmanın başarıya ulaşmasında başta öğretmenlerimiz olmak üzere velilerimiz ve diğer tüm çalışanların üstün gayretleriyle gerçekleşmiştir.  Okullarımızda öğrencilerimizin hayata en iyi şekilde hazırlanmaları ve sınavlarda başarı elde etmelerine yönelik birçok yenilikçi çalışma var. Ödül alan bu çalışmamız onlardan sadece bir tanesi idareci ve öğretmenlerimizin gayretleri ile önümüzdeki günlerde bunlara bir çok yenilikçi çalışmalar eklenecektir dedi.  


İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut OĞUZ konuşmasında “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kapsamında Acıpayam Anadolu Lisemizin göstermiş olduğu olağanüstü gayret bizleri mutlu etti. Eğitim öğretimde beyinlerle uğraşalım. Çocuklarımızın bir gıdaya ihtiyaç duyar gibi bilgiye ihtiyacı var. Yavrularımızı aidiyet duygusu ile vatan sevgisi, anne-baba sevgisi ile yetiştirebilirsek gerçek hedefimize ulaşmış oluruz diyoruz. Büyük başarı elde eden başta ilçe milli eğitim müdürümüz olmak üzere, okul müdürümüze, öğretmen arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum dedi. 


İlçe Kaymakamımız Sayın Karahan DAŞTAN eğitimde kalitenin artmasına yönelik yenilikçi çalışmalara her zaman önem vereceklerini belirterek ekipteki çalışanlara ve okulun tüm öğretmenlerini bu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.