DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSE MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI

LİSE MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI
LİSE MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI

 

İlçemiz Lise Müdürlerimizle toplantı yapıldı 

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, Şube Müdürü Şahin ÜNVER ve Lise Müdürleri katıldı.

 İlçemizde eğitim öğretim faaliyetlerini kaliteyi daha ileriye taşımak, okul müdürleri arasında birlik beraberliği pekiştirmek, bilgi ve proje paylaşımı  amacıyla başlatılan toplantıların  ilki İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY  başkanlığında Ortaöğretim kurumları müdürlerimizin katılımıyla Acıpayam Anadolu Lisesinde 11/05/2015 Pazartesi günü yapıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY yaptığı konuşmada şunları şöyledi" okul Müdürlerimize ve öğretmenlerimize özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Okullarımızın kalite standartlarının yükselmesi için fikir alış verişine büyük önem verdiklerini söyledi. Bu toplantı formatının farklı olduğunu daha çok müdürlerimizin konuşmalarına fırsat vererek iyi uygulamaların anlatılmasına ortam hazırlanmış oluyor. Amacımız iyi uygulamaların yaygınlaşmasını sağlamak ve önümüzdeki yıl yapılacak olan çalışmaların planlanmasını yapmaktır. Toplantıya katılan tüm müdürlerimize teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum."dedi.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.