DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Mezunlarına Yönelik Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık Kurs Kayıtlarımız Başlıyor....

Lise Mezunlarına Yönelik Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık Kurs Kayıtlarımız Başlıyor....

 

Lise Mezunlarına Yönelik Ücretsiz Üniversiteye Hazırlık  Kurs Kayıtlarımız Başlıyor....


Halk Eğitim Merkezimiz 2015/2016 Eğitim Öğretim yılına iddialı başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında Acıpayam´da ortaöğretimden mezun olan öğrencilere yönelik ÜCRETSİZ  "Destekleme Kursu" düzenlenecek. Öğrencilerimizden hiçbir suretle ücret alınmayacaktır. 

Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Tarih, Coğrafya ve Felsefe derslerinden istedikleri dersleri seçerek eğitim alabilecek. Başarılı bir gelecek için yapmanız gereken "Bizimle Başlamak" sloganıyla yola çıkan Halk Eğitim Merkezimiz Acıpayam ve Ülkemizin geleceğini oluşturacak gençlerimizi bir adım öne taşımak için kursların açılması yönünde planlarını yapıyor. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY,  mezunların Üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak için kurslar planlanıyor. Kurslara katılmak isteyen Üniversite adayları kayıtlarını Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüze yaptıracaklar. Bu kurslarımızda en iyi hizmeti verme konusunda her türlü tedbir Müdürlüğümüzce alınıp takip edilecektir, dedi. 

 
 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.