DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜTÜPHANE KORİDORA TAŞINDI

 Acıpayam Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulunda Kütüphaneler Haftası dolayısı ile kütüphane koridoru açılışı gerçekleştirildi.
KÜTÜPHANE KORİDORA TAŞINDI

Acıpayam Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulunda Kütüphaneler Haftası dolayısı ile kütüphane koridoru açılışı gerçekleştirildi.

Bugün düzenlenen açılışa Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, Acıpayam Belediyesi Meclis Üyeleri Ahmet AKINCI ve Mehmet KIRGIL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, Okul Müdürü Bülent Özoğul, İlkokul Okul-Aile Birliği Başkanı Uğur TOSÇALI, Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanı Nurten ELÇİN, Okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY yaptığı konuşmada “ Okulumuzun gerçekleştirdiği kütüphane projesi çok anlamlı.  öğrencilerimize ilkokulda kitap okuma alışkanlığını sevdirerek ileriki hayatlarında daha da başarılı olacak şekilde hedeflerine ulaşacaklarına inanıyorum. tüm okullarımızda güzel projeler gerçekleşmekte olup bunun bir örneğide Cumhuriyet ilkokulumuzda gerçekleşmiş oldu. Okulumuzun  kütüphaneyi koridorlara taşıması öğrencilerimiz için güzel bir proje olmuş ve öğrencilerimiz kitapları daha sık görerek okuma sevgisini kazanacaklarından yana hiç şüphem yok. Bu nedenle  kendilerini bundan dolayı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum´´ dedi.


Açılış töreninin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Talat TOKYAY,İlçe Milli Eğitim Eğitim Şube Müdürü Tevfik KILINÇ, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN ve  beraberinde katılımcılar ile birlikte kütüphaneyi gezerek incelemelerde bulundu.

 
Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.