DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ SAYIN UĞUR KALKAR VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN DR. HULUSİ ŞEVKAN´I MAKAMINDA ZİYARET

KAYMAKAMIMIZ SAYIN UĞUR KALKAR  VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN DR. HULUSİ ŞEVKAN´I MAKAMINDA ZİYARET
KAYMAKAMIMIZ SAYIN UĞUR KALKAR  VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN DR. HULUSİ ŞEVKAN´I MAKAMINDA ZİYARET

      

Acıpayam Halk Eğitimi Merkezinde kurs gören öğrencilerin kendi elleriyle hazırladıkları anlamlı hediye Kaymakamımız  Sayın Uğur KALKAR ve Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN’a  takdim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Talat TOKYAY, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Özkan SAĞUN, Müdür yardımcısı Kübra ARVAS DAĞLIALİOĞLU, çini usta öğreticisi Döndü BAYKUŞ ve kursiyer Havva ELAYDIN, Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR ve Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN’ı makamında  ziyaret etti  

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY kursiyerlerinin kendi el ürünü olan çini saati Kaymakamımıza ve Belediye başkanımıza makamlarında takdim etti.

 Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özkan SAĞUN: Çini sanatının aşamaları hakkında kısaca bilgi verdi. Çini ürünlerimizi ilk önce ham şekilde Kütahya’dan getirilip Halk Eğitimi Kursiyerlerimiz tarafından el emeği göz nuru sanat eserine dönüştürülüp son olarak Fethiye’ye fırınlamaya gönderiliyor ve kullanıma hazır hale geldiğini söyledi.

Halk eğitim merkezi olarak vatandaşlara yönelik birçok kursumuz olduğunu ve meslek edindirmeye yönelik kurslarımızın açılacağını söyleyerek işkur ile ortaklaşa açılacak kurslarla ilgili başkana bilgi verdi.

26 Ocak 2015 pazartesi günü Dedebağ mahallesinde yine işkurla ortaklaşa biber yetiştiriciliği   kursu alışacağını yine bunun yanında diğer mahallelerimizde hangi kursların   açılabileceği yönünde çalışmalarının devam ettiğini belirten Özkan SAĞUN, Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR ve Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN ile birlikte fikir alışverişinde bulundu.Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.