DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karateci Öğrencilerimiz de Türkiye Şampiyonasına Katılacaklar

Karateci Öğrencilerimiz de Türkiye Şampiyonasına Katılacaklar

 

İlimizde yapılan Karete Gençler A Kumite Şampiyonasında derece elde eden Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Acıpayam Anadolu Lisesi Karete Kata ve Kumite dallarında Denizli Şampiyonu ve Bölge üçüncüleri olan öğrencilerimiz, Okul Müdürlerimiz Zafer Akkuş ve Mustafa Özarslan Kaymakamımız Sayın Ali Şanlıer’i ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay´ı makamlarında ziyaret ettiler.  

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay; Öğrencilerimize elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti. Öğrencilerimizin sosyal ve sportif etkinliklerle uğraşmasına önem veriyoruz. Çünkü bu durum öğrencilerimizin başarısını olumlu yönde etkilediği gibi olumlu davranış kazanmalarını da sağlıyor. Elde ettikleri dereceler ile Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan gençlerimize başarılar diliyorum dedi.  

Kaymakamımız Sayın Ali Şanlıer; Öğrencilerimiz ile sohbet ederek Karate sporu ve öğrencilerimizin gelecekteki hedefleri hakkında bilgi aldıktan sonra öğrencilerimizin sosyal ve sportif etkinliklerle ilgilenmesi onların yeteneklerinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu nedenle bütün öğrencilerimiz mutlaka dersleri dışında sosyal ve sportif faaliyetlerle uğraşmalıdır.   Sporcu öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen velilerimize, yöneticilerimize, öğretmenlerimize teşekkür etti. Öğrencilerimizin başarılarının devamını diledi.

  

13-04-201713-04-2017

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.