DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKOKUL VE ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI

ALAATTİN HACI HASAN HÜSEYİN PEKDEMİR İLKOKULUNDA İLKOKUL VE ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI
İLKOKUL VE ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI

 

İlçemiz İlk ve Ortaokul Müdürlerimizle toplantı yapıldı 

 

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, Şube Müdürü Şahin ÜNVER ve ilk-ortaokul  Müdürleri katıldı.

 İlçemizde eğitim öğretim faaliyetlerini daha dakaliteyi daha ileriye taşımak, okul müdürleri arasında birlik beraberliği pekiştirmek, bilgi ve proje paylaşımı  amacıyla başlatılan toplantıların ikincisi  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY  başkanlığında  ilkokul-ortaokul müdürlerimizin katılımı ile  11/05/2015 Pazartesi günü saat 16:00´da  Alaattin Hacı Hasan Hüseyin Pekdemir İlkokulunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY yaptığı konuşmada şunları şöyledi" okul Müdürlerimize ve öğretmenlerimize özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Okullarımızın kalite standartlarının yükselmesi için fikir alış verişine büyük önem verdiklerini söyledi. Bu toplantı formatının farklı olduğunu daha çok müdürlerimizin konuşmalarına fırsat vererek iyi uygulamaların anlatılmasına ortam hazırlanmış oluyor. Amacımız iyi uygulamaların yaygınlaşmasını sağlamak ve önümüzdeki yıl yapılacak olan çalışmaların planlanmasını yapmaktır. Toplantıya katılan tüm müdürlerimize teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum."dedi.

Bir sonraki toplantımızın 03/06/2015 Yolçatı Kızılyer İlkokulunda yapılmasına karar verildi.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.