DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlkokul Müdürlerimiz İle Kasım Ayı Toplantımız

İlkokul Müdürlerimiz İle Kasım Ayı Toplantımız

 

Ayda bir yapılan toplantılarımızın Kasım ayı toplantısını Akalan Fatih İlkokulunda gerçekleştirdik.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY Toplantının açılışında müdürlerimize okullarımızda yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Okullarımızın sorunlarının çözülmesi ve kalitenin daha da yükselmesi konusunda okullarımızın yapacağı çalışmaları her zaman destekleyeceğiz. İlkokullarda öğrencilerimize olumlu davranış kazandırılmaları konusundaki çalışmaların ve kitap okuma alışkanlığı kazandırma yönündeki özel çalışmalara önem verilmesi gerektiğini belirtti. İş güvenliği konusunda okulların gözden geçirilmesi ve okul müdürlüklerimizin yerel imkanlarla bu konuda alabileceği tedbirleri hızlı bir şekilde almaları gerektiğini  ve  iş güvenliği konusunda okullarda nöbet görevinin çok önemli olduğunu söyledi.

 

Toplantının devamında Şube Müdürü Şahin ÜNVER´ in başkanlığında okullarımızda başarıyı daha da arttırmak için yapılacak çalışmalar konusunda görüş alışverişi yapıldı.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.