DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Okul İdarecilerine KBS (Kamu Hesapları Bilgi Sistemi) Hakkında Eğitim Verildi

İlçemiz Okul İdarecilerine KBS (Kamu Hesapları Bilgi Sistemi) Hakkında Eğitim Verildi

 

İlçemiz Okul İdarecilerine KBS (Kamu Hesapları Bilgi Sistemi) Hakkında Eğitim Verildi


İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY konuşmasında;

            Öğretmenlerimizin özlük hakları ile ilgili iş ve işlemlerin zamanında takibi çok önemli  KBS (Kamu Hesapları Bilgi Sistemi) sistemindeki değişiklikten dolayı, maaş, ek ders ve yolluk ödemelerinde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması için Okul Müdürlerimizin çok hassas davranacağını biliyorum. Kurumumuz Destek Hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizlere bu konuda bilgilendirecekler. Okullarımız bu hafta sorunsuz bir şekilde eğitim öğretime başladı. Okullarımızın Eğitim-Öğretime hazırlanması konusundaki üstün gayretlerinden dolayı bütün Okul Müdürlerimiz ve Müdür Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum.

 

            2015-2016 yılının başarılı ve huzurlu Eğitim-Öğretim yılı olmasını diliyorum, dedi.

Maliye Bakanlığının Maaş işlemlerini yıl sonuna kadar kurumlara devir edeceğini duyurması sebebiyle. İlçemiz Okul İdarecilerine KBS (Kamu Hesapları Bilgi Sistemi) sistemi üzerinden, maaş değişiklikleri, yeni maaş, maaş nakilleri, yolluk yapılması gibi temel işlemler Müdürlüğümüz Destek Hizmetlerinde görevli personeller V.H.K.İ. Rukiye OĞUZ GENÇOĞLU ve V.H.K.İ. Hasan TEKİN tarafından düzenlenen eğitimle Okul İdarecilerimiz bilgilendirilmiştir. 

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.