DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ATATÜRK ORTAOKULUNDA TAM PUAN SEVİNCİ

İLÇEMİZ ATATÜRK ORTAOKULUNDA TEOG SINAVINDA TAM PUAN SEVİNCİ 
İLÇEMİZ ATATÜRK ORTAOKULUNDA TAM PUAN SEVİNCİ

 

ATATÜRK ORTAOKULUNDA TAM PUAN SEVİNCİ

Atatürk Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Melih GEZER, Kasım ayında yapılan Ortak Sınavlardaki Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Yabancı Dil ve T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerine ait sorulan  soruların tamamını doğru cevaplayarak okulumuza ve ilçemize büyük gurur yaşattı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY öğrencimizi makamında tebrik ederek ödüllendirdi. Okul Müdürlerimiz ve Öğretmenlerimiz öğrencilerin başarısını arttırma konusunda  büyük bir özveri içinde çalışmaya devam etmektedir, dedi.

 Daha sonra  Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR da, makamında kabul ederek öğrencimizi  kutlayıp ödüllendirdi. Öğrencimizden 2.Dönem yapılacak olan Ortak Sınavdan da tam puan beklediğini belirterek,  öğrencimize  geleceğe yönelik  yapması gerekenler hakkında rehberlik etti. Öğrencilerimizin yetişmesi konusunda ilçemizde her türlü tedbir alınmaktadır. Bütün kurumlar bu konuda üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaktadır diyerek İlçemizdeki tüm okullarımızın ve öğrencilerimizin başarısının daha da artması temennisinde bulundu.

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.