DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Halk Eğitim Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezimize Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Halk Eğitim Merkezi  ve  Mesleki Eğitim Merkezimize Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdür V. İbrahim ÇİÇEKDEMİR ve Şube Müdürleri Tevfik KILINÇ, Mehmet İşleyen ve Yılmaz BAYKUŞ İlçemiz Halk Eğitim Merkezimizi ve Levent Devrim Birlikbaş Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret ettiler.

 

Halk Eğitim Merkezi ziyaretinde;  İlçe Milli Eğitim Müdür V. İbrahim ÇİÇEKDEMİR devam eden ve açılan kurslar hakkında bilgi aldı.

Açılan kursların ilgi çektiği ve  Açılan kurs sayılarının yeterli olduğu belirtildi. Acıpayam merkez ve mahallelerinde kurs hizmetlerinin gerçekleştirildiği ihtiyacın ve talebin olduğu her yerde kurs açıldığı aktarıldı.

Açılan kursların daha çok meslek hayatına yönelik kurslar olduğu söylendi. Kurstaki ürünlerin satılması, Acıpayam ekonomisine katkı sağlaması konusunda çalışmalar yapılması gerektiğini söyledi.

 

Mesleki Eğitim Merkezi ziyaretinde; İlçe Milli Eğitim Müdür V. İbrahim ÇİÇEKDEMİR mesleki eğitim merkezinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Mesleki Eğitim Merkezlerinin, Ülkemizin gelişmesindeki  önemi vurgulandı.

Hızla kalkınan ve sanayileşen ülkemizde mesleki eğitim ve çıraklık eğitimin, kalkınmanın en etkili ve temel araçlarından biri olduğu belirtildi. 

 

13-12-201713-12-201713-12-201713-12-2017

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.