DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Çiçekdemir´in 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Çiçekdemir´in  2017-2018 Eğitim-Öğretim Yarıyıl Mesajı

 

Sevgili öğrenciler,  değerli öğretmenler, saygıdeğer veliler;

2017-2018 eğitim-öğretim yılı  1.kanaat döneminin sonuna geldik. Dönem başından bugüne kadar el ele, gönül gönüle, aile bütünlüğü içinde Sevincimizi, bir birimize kenetlenerek dağlar kadar  büyütmeye, üzüntümüzü sayımız kadar parçalara bölerek küçültmeye çalışarak bir olmanın, bütün olmanın kısaca “insan olmanın” en güzel örneğini vermeye çalıştık.

 

Sevgili öğrenciler;

Bir dönemlik çalışmanın sonunda; size verilen emeğin değerini bilerek çalıştınız, koştunuz, mücadele ettiniz, sonuçta başarılı olarak tatili hak ettiniz. Tatilin; dinlenmek, eğlenmek kadar  kendinizle barışık, eksikleri, aksayan yönleri bir kez daha gözden geçirerek geleceğe yeni bir enerji ile başlamanın planlamasını yapacağınıza inanıyorum.  Tatilin, yeni bir güç, yeni bir heyecan getirmesi  dileği ile sizleri 2. dönemde sağlıklı ve enerji dolu olarak özlemle bekliyoruz.

 

Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım ve Eğitim Çalışanlarımız;

Bu süreçte en büyük emek tabiki sizlerin. Başarılı ve sorunsuz bir yarıyıl geçirmek için  verdiğiniz emek ve gayretler için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu tatili en çok hak edenlerden biride sizlersiniz.  Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi görevi siz değerli öğretmenlerimizindir. Yarıyıl tatilini en güzel şekilde değerlendirerek ikinci yarıyıla da aynı enerji ile girmenizi diliyoruz. 

 

Değerli Veliler;

Sizde çocuklarımızın karnelerindeki  notlara karşı da anlayışlı olun. İstemediğiniz notlar bile olsa bu sizleri üzmesin. Öğrencilerimize destek verir, gerekli imkanları sağlarsanız onların başarıları arkadan gelecektir. Öğrencilerimizin dinlenmesine, eğlenmesine de mutlaka fırsat veriniz. Şefkat ve sevginizi onlara ne kadar fazla yansıtırsanız onların başarısına o kadar katkı sağlamış olacaksınız. Huzur ve sevgi başarıya giden yoldaki en önemli basamaklardan biridir.

Bu tatilde derslerle ilgili herhangi bir ödev verilmemiştir. Ancak öğrencilerimizin tatilde sosyal ve sportif faaliyetlere yönelmesi, ayrıca çevresindeki yaşlı, hasta, kimsesiz insanları ve akrabalarını ziyaret ederek tatillerini geçirmesini temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza ve velilerimize sağlıklı, huzurlu bir yarıyıl tatili diliyor; eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

  

 

                                                                                                                                       İbrahim ÇİÇEKDEMİR

                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.