DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ´ın 23 Nisan Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ´ın 23 Nisan Kutlama Mesajı

Öncelikle geleceğimizin teminatı olan güzel çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.


Sevgili çocuklar;
23 Nisan 1920 tarihi, bugün üzerinde hür ve bağımsız olarak yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerinin atıldığı, milli egemenliğin ilan edildiği ve Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün bizlere armağan ettiği bir bayramdır.


Eli öpülesi öğretmen arkadaşlarım;
Ülkemizin hangi şartlarda, hangi zorluklarla kurulduğunun çocuklarımıza iyi öğretilmesi, iyi özümsetilmesi; hiç kuşkusuz onların, ailelerine, içinde yaşadıkları topluma ve ülkemize faydalı olma azimlerini, kuvvetlerini artıracaktır.


Çocuklarımıza daha güzel bir ülke bırakmak, onları huzur, güven ve barış ortamında geleceğe hazırlamak devletimizin ve birey olarak herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkündür. Büyük ve güçlü Türkiye Cumhuriyeti’nin kıymetini her zamankinden daha iyi bilmeli, milletçe birliğimizi ve bütünlüğümüzü korumalı, pekiştirmeliyiz.


Bu gün eşi benzeri olmayan ve dünya üzerinde sadece bize armağan edilen bir bayram bilinci ile eğlenelim, gülelim ve bayramımızın tadını çıkaralım.


Bayramımız kutlu olsun.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.