DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN YARIŞMALARDA ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

12 MART İSTİKLAL MARŞI´NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA VE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE  ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ  ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN YARIŞMALARDA ÖĞRENCİLERİMİZ İL BİRİNCİSİ OLDU
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN  YARIŞMALARDA ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

İl genelinde yapılan İstiklal Marşını Ezbere Okuma Yarışması’nda öğrencimiz Recep AKIN ve Bağımsızlık Kahramanı Mehmet Akif konulu kompozisyon yarışmasında da öğrencimiz Emine KILIÇ il 1.si olmuşlardır.

Ayrıca İlçemiz Atatürk Ortaokulu 7-B sınıf öğrencisi Ömer Faruk ARSLAN,”100.Yılında Çanakkale Ruhu”temalı şiir yarışmasında il birincisi oldu. 

 Öğrencilerimiz ödüllerini, İstiklal Marşı´mızın Kabulünün 94. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü programında Denizli Valisi Sayın Şükrü KOCATEPE tarafından almışlardır.


İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY  " İl genelinde yapılan yarışmalara çok önem verdiklerini,  alınan başarılarında  bunun neticesi olduğu kaydetti.  Emeği geçen tüm müdürlerimize öğretmenlerimize ve dereceye giren tüm öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim."dedi.

Öğrencilerimiz Recep AKIN , Emine KILIÇ ve Ömer Faruk ARSLAN´a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.