DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hizmetli Personelimize Seminer

Hizmetli Personelimize Seminer

 

Hizmetli personelimize görev alanlarındaki işlerinde kalitenin daha da arttırılması ve özlük hakları konusunda bilgilendirme amaçlı hizmet içi eğitim semineri düzenlendi. İlçemizdeki hizmetliler üç gruba ayrılarak hafta sonları seminere alınacaklar bu hafta sonu birinci grup ile seminerlerin ilki gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay seminerin açılış konuşmasında görev alanlarındaki işlerin eğitim öğretim işlerinin aksamadan devam etmesi bakımından büyük önem arz ettiğini söyledi. Kaloriferi verimli yanmayan, temizliğin yeterli bir seviyede yapılmadığı bir okulda diğer işler de aksar. Bu nedenle sizlerin eğitim öğretim faaliyetlerinde önemli bir rolünüz var. Biz okullarımızı düzenli tertipli, temizliği üst seviyede görmeyi arzu ediyoruz. Genellikle de böyle bir tabloyla karşılaşıyoruz. Özverili çalışmalarınızdan dolayı siz değerli arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

 

Seminerde görev alan arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim. Seminerimiz sizlerin özlük haklarınız konusunda bilgilendirilmenizi sağlayacağı gibi okullarımızda sunduğunuz hizmetin kalitesini daha da artmasını sağlayacaktır. Seminerimizin başarılı bir çalışma olmasını diler, hepinize okullarınızda başarılı ve huzurlu günler dilerim, dedi.

 

14-12-2015

14-12-201514-12-201514-12-2015

 

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.