DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimiz Sayın Şeref Eraydın’dan Eğitime İşbirliği Protokolü İmzası

Hayırseverimiz Sayın Şeref Eraydın’dan Eğitime İşbirliği Protokolü İmzası

 

Hayırsever Sayın Şeref ERAYDIN’dan Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne tam destek.

Geçtiğimiz aylarda okulumuza arsa bağışında bulunan ve okulumuzun kütüphanesine yapmış olduğu 2500’e yakın kitap bağışlarıyla, antika eşya, para koleksiyonu ve sergiyle destekleyen hayırsever Sayın Şeref ERAYDIN, şimdi de okulumuzun yapılacak olan  yeni binasının kütüphanesini zenginleştirmek için bir işbirliğine daha adım attı.

Acıpayam Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Hayırsever Şeref ERAYDIN ve Acıpayam Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Okulumuzun hamiliğini üstlenen hayırseverimizin desteği resmiyet kazandı.

Hayırseverimiz Sayın Şeref ERAYDIN tarafından yeni yapılacak okulumuz kütüphanesinin içeriğinin zenginleştirilmesi protokolle resmiyete bağlanmış oldu. Arsa bağışını gerçekleştirmek,  okulumuz kütüphanesinde bilgisayarlı barkod sistemi oluşturmak, okulumuzda kitap okuma yarışmalarının finansmanını sağlamak, okul bahçesini güzelleştirmek gibi taahhütler protokolde yer aldı. Hayırseverimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY, Şube Müdürümüz Sayın Tevfik KILINÇ ve Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Ummahan AKKÖSE tarafından kendi iş yerinde ziyaret edilerek yapılmış olan protokol metninin bir nüshası kendisine takdim edildi.

Yapılan ziyaretten çok  mutlu olduğunu ifade eden hayırseverimiz, katkı sunmanın onurunu yaşadığını, başka hayırseverleri de eğitime katkı sunmaya davet etti. Katkılarının süreceğini ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY da eğitime katkılarından dolayı Acıpayam halkı başta olmak üzere öğrenci veliler adına teşekkür etti. Başka hayırseverleri de değişik okullarımıza katkı yapmalarını beklediklerini dile getirdi.

Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Ummahan AKKÖSE de hayırseverimiz Sayın Şeref ERAYDIN’a okulu, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri adına çok teşekkür etti. Memnuniyetini ifade etti. Çalışmalarına daha bir heyecanla devam edeceğini dile getirdi.

Hayırseverimiz Sayın Şeref ERAYDIN’a eğitime gönül vermişliğini kutlar, desteklerinin sürmesine teşekkür eder eğitime katkı sunması adınanice Şeref ERAYDIN’ların artmasını dileriz.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.